ZESPÓŁ

O nas


Jesteśmy radcami prawnymi, osobami pełnymi pasji do wykonywania tego zawodu. KHM to realizacja naszej spójnej wizji prowadzenia kancelarii, w sposób dynamiczny, dobrze zarządzanej, z naciskiem na sprawną komunikację z klientami w duchu uprzejmości i przy pełnym zaangażowaniu w prowadzone sprawy. Nasza wiedza, doświadczenie oraz związek ze środowiskiem akademickim dają gwarancję profesjonalizmu naszych usług, które koncentrują się na świadczeniu pomocy prawnej przedsiębiorcom a także osobom fizycznym. Zapewniamy naszym Klientom optymalne rozwiązania dające im prawne bezpieczeństwo i realne oszczędności. Poznaj nas bliżej.

Nasze atuty

Doświadczenie

Bazujemy na naszej wieloletniej współpracy zawodowej, wzajemnym zaufaniu i doświadczeniu.

Dyspozycyjność

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów świadczymy nasze usługi również w soboty.

Pro bono

Działalność charytatywną traktujemy jako jeden z istotnych punktów modelu biznesowego kancelarii, co pozwala nam osiągnąć jeszcze większą satysfakcję z naszej pracy.

Nie tylko dla ludzi

Wspieramy akcje mające na celu obronę praw zwierząt.

dr Edyta Kozak-Hamala

radca prawny, mediator

✉ kozak@kancelariakhm.pl
✆ +48 721 546 744


Radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Doktor nauk prawnych ze specjalizacją publiczne prawo gospodarcze. Rozprawę doktorską, na temat prawnych instrumentów wspierania rozwoju konkurencji w sektorze elektroenergetycznym, obroniła w katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Mediator w Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, wpisany na listę stałych mediatorów w Sądzie Okręgowym w Krakowie.


Olaf Maciejowski

radca prawny

maciejowski@kancelariakhm.pl
✆ +48 721 546 746


Radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Wpis na listę radców prawnych poprzedził odbyciem aplikacji radcowskiej i złożeniem egzaminu radcowskiego. Wcześniej ukończył, na ocenę bardzo dobrą, studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, broniąc w Katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego pracę magisterską na temat nadzoru nad bankami komercyjnymi w Polsce.

Doświadczenie zawodowe zdobył, przez wiele lat świadcząc pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych


Współpraca


MARTA PORĘBSKA
MARTA PORĘBSKA
radca prawny
J. MARK LACZEWSKI
J. MARK LACZEWSKI
Partner at Laczewski and Associates, LLC Attorneys at Law