splash-1
splash-2
splash-3
splash-4
Kancelaria Radców Prawnych » Zespół

Zespół

Specjalizujemy się w świadczeniu pomocy prawnej przedsiębiorcom. Prowadzimy procesy sądowe, przede wszystkim przeciwko instytucjom finansowym. Jesteśmy starannie dobranym zespołem o wysokich kompetencjach.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy radcami prawnymi, osobami pełnymi pasji do wykonywania tego zawodu.

KHM to realizacja naszej spójnej wizji prowadzenia kancelarii, w sposób dynamiczny, dobrze zarządzanej, z naciskiem na sprawną komunikację z klientami w duchu uprzejmości i przy pełnym zaangażowaniu w prowadzone sprawy.

Nasza wiedza, doświadczenie oraz związek ze środowiskiem akademickim dają gwarancję profesjonalizmu naszych usług, które koncentrują się na świadczeniu pomocy prawnej przedsiębiorcom a także osobom fizycznym.

Zapewniamy naszym Klientom optymalne rozwiązania dające im prawne bezpieczeństwo i realne oszczędności.

Nasz zespół

dr Edyta Kozak-Hamala
Radca prawny, mediator, wspólnik kancelarii KHM
Specjalizuje się w prawie spółek świadcząc bieżącą pomoc prawną w ramach stałej obsługi prawnej przedsiębiorców oraz indywidualnych zleceń.
Więcej informacji
Olaf Maciejowski
Radca prawny, wspólnik kancelarii KHM
Specjalizuje się w prawie bankowym, gospodarczym i handlowym, postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych, procedurze dochodzenia wierzytelności.
Więcej informacji
Paulina Kosak
Aplikantka radcowska
Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa bankowego, w obszarze dotyczącym ochrony praw konsumenta. Zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców, w szczególności w zakresie analizy i sporządzania umów.
Więcej informacji
Piotr Kuraś
Prawnik
W jego obszarze praktyki znajduje się tworzenie umów spółek osobowych i kapitałowych, pomoc w ich bieżącej działalności, a także przeprowadzanie likwidacji spółek.
Więcej informacji
Julia Telec
Aplikantka adwokacka
Zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, w tym sporządzaniem umów oraz dokumentów korporacyjnych, a także pism procesowych w postępowaniach sądowych.
Więcej informacji

WSPÓŁPRACUJEMY

Rafał Stachura
Współpraca w obszarze ochrony danych osobowych.
Więcej informacji

Nasze atuty

Doświadczenie
Bazujemy na naszej wieloletniej współpracy zawodowej, wzajemnym zaufaniu i doświadczeniu.
Pro bono
Działalność charytatywną traktujemy jako jeden z istotnych punktów modelu biznesowego kancelarii, co pozwala nam osiągnąć jeszcze większą satysfakcję z naszej pracy.
Nie tylko dla ludzi
Wspieramy akcje mające na celu obronę praw zwierząt.

Zaufali nam

Przeczytaj co o nas mówią nasi klienci
Przejdź do rekomendacji