splash-1
splash-2
splash-3
Kancelaria Radców Prawnych » Rekomendacje

Rekomendacje

Jesteśmy regularnie rekomendowani przez Klientów naszej kancelarii na rzecz których świadczymy stałą obsługę prawną.

Zaufali nam

Co mówią nasi klienci

Kozak-Hamala Maciejowski - Radcowie Prawni -
Kozak-Hamala Maciejowski - Radcowie Prawni -
15 opinii Google
Jakub Świdowski
Jakub Świdowski
2022-04-22
Dobry kontakt, profesjonalne podejście. Polecam
Daniel
Daniel
2022-04-01
Pani Mecenas udzieliła mi szybkiej, fachowej porady, oszacowała przy tym moje szanse na powodzenie w założeniu sprawy. Zdecydowanie polecam!
Justyna Chmiel
Justyna Chmiel
2021-10-27
Polecam usługi kancelarii KHM, Pani Mecenas Edyta Kozak-Hamala odpowiedziała na wszytskie pytania i wątpliwości. Profesjonalna i fachowa pomoc prawna
Anna Nowotarska
Anna Nowotarska
2021-05-07
Moj drodzy. W trudnych sytuacjach życiowych szukamy wsparcia merytorycznego, ale chcemy też poczuć, że ktoś nas rozumie. Kancelaria zapewnia profesjonalne podejście, pełne wsparcie na każdym etapie postępowania i sprawia, że sprawy są doprowadzone do końca. Jestem zadowolona w 100%.
Monika Ł.
Monika Ł.
2020-10-01
Serdecznie polecam. Pani Mecenas Kozak-Hamala wraz z Zespołem stworzyli dla mojego sklepu internetowego regulamin oraz politykę prywatności. Pani Mecenas pomogła mi także w kwestiach RODO w mojej firmie. Wszystko odbyło się sprawnie, profesjonalnie i rzeczowo. Jestem teraz spokojna o prawne zaplecze funkcjonowania mojej firmy.
Mariusz Dybał
Mariusz Dybał
2020-09-30
Miałem przyjemność współpracować z Panią Edytą, profesjonalnie, rzeczowo. Jednym słowem klasa. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Polecam.
Piotr Rostkowski
Piotr Rostkowski
2020-07-08
Bardzo dziekuje za prowadzenie mojej sprawy. Z całą pewnością mogę polecić kancelarię KMH. Pełen profesjonalizm, podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie, bark jakichkolwiek problemów w komunikowaniu się na odległość jak i zrozumienie drugiego człowieka, punktualność I rzetelność. Dziękuję za pomoc.
Paweł Cibor
Paweł Cibor
2019-11-22
Polecam bardzo serdecznie usługi kancelarii KHM. Miła atmosfera, profesjonalizm oraz wiedza oparta na doświadczeniu. Dziękuje za sprawną pomoc.
Tomasz Osiak
Tomasz Osiak
2019-11-08
Miałem ostatnio przyjemność korzystać z usług kancelarii i wielką przyjemnością mogę polecić ten zespół. Pani Edyta to bardzo rzetelny i skuteczny prawnik. Polecam ????
Magdalena Konieczna
Magdalena Konieczna
2019-07-11
Polecam serdecznie. Terminowość, kompetencja, miła atmosfera oraz miejsce, w którym znajduje się kancelaria powodują, że z przyjemnością polecę każdemu. Dziękuję.
Kancelaria Kozak-Hamala Maciejowski - Radcowie Prawni, świadczy na rzecz naszego stowarzyszenia stałą obsługę prawną. Prawnicy kancelarii są bardzo skuteczni, sprawnie pomogli nam uzyskać status organizacji pożytku publicznego i pomagają nam w bieżących sprawach. Zespół prawników wykazuje się nie tylko głęboką wiedzą merytoryczną, ale także wyjątkowym zrozumieniem specyfiki branży, w której działamy. Ich profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej, jak również zaangażowanie sprawiają, że jako zarząd Polskiego Związku Koni Arabskich, czujemy się spokojni, że interesy Związku są, w zakresie bezpieczeństwa prawnego, w najlepszych rękach.
Mateusz Leniewicz Jaworski
Polski Związek Hodowców Koni Arabskich
Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z profesjonalnej współpracy z Kancelarią KHM, która świadczy kompleksowe usługi prawne dla Polskiego Towarzystwa Rakietowego. Prawnicy tej kancelarii pomagają nam w analizie umów i doradzają w trakcie negocjacji kontraktów. Są także bardzo skuteczni w postępowaniach rejestrowych przed KRSem. Cechuje ich doskonała znajomość prawa oraz profesjonalizm. Dodatkowo, doceniamy ich responsywność, zawsze możemy liczyć na szybką i rzetelną pomoc. Doceniamy, że doskonale odnajdują się także w doradztwie na rzecz specyficznych branży takich jak nasza. Rocket lawyers.
Polskie Towarzystwo Rakietowe
Polecamy panią Edytę i pana Olafa. W naszej codziennej działalności często korzystamy z ich porad. Są także bardzo skuteczni w sprawach sądowych. Szczególnie cenimy sobie dobrą komunikację i dużą dyspozycyjność. Bardzo profesjonalni.
Antaby.pl
Cenię sobie współpracę z mecenasami Kancelarii KHM. Współpracuję z nimi w sprawach gospodarczych. Świadczą sprawną pomoc prawną, są kompetentni, rzeczowi i mili.
Jacek Leśniowski
LESTOL
Jesteśmy klientami Kancelarii Prawnej Kozak-Hamala Maciejowski - Radcowie Prawni - s.c. od wielu lat i z przyjemnością polecamy ich usługi. Współpracujemy z nimi w zakresie różnorodnych spraw prawnych, podczas których wyróżniają się dogłębną wiedzą prawniczą i zaangażowaniem w nasze sprawy. Zespół prawników jest nie tylko kompetentny, ale także wyjątkowo taktowny i skrupulatny w świadczeniu usług. Zawsze otrzymujemy jasne i zrozumiałe wyjaśnienia odnośnie do naszych kwestii prawnych, a konsultacje są prowadzone w sposób efektywny i konstruktywny. Dzięki wsparciu kancelarii Kozak-Hamala Maciejowski - Radcowie Prawni - s.c. czujemy się pewni i dobrze zabezpieczeni, wiedząc, że nasze interesy są chronione. Niezmiennie polecamy ją wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego doradztwa prawnego. To zaufany partner, który zawsze działa w naszym najlepszym interesie i pomaga osiągnąć nasze cele biznesowe.
Flotman Sp. z o.o.
Członkowie zespołu kancelarii KHM wyróżniają się doskonałą zdolnością analityczną, szybkim reagowaniem na zmiany w prawie oraz indywidualnym podejściem do klienta. Prawnicy zawsze starają się zrozumieć nasze potrzeby biznesowe i dostosować świadczone usługi do naszych konkretnych wymagań. Mają dużą wiedzę z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, sprawnie działają w sprawach rejestrowych (przed KRSem). Pomoc prawna kancelarii KHM, obejmuje także skuteczne doradztwo przy podejmowaniu decyzji biznesowych. Wszystkim przedsiębiorcom poszukującym skutecznej obsługi prawnej polecam pomoc tej kancelarii. To zespół ludzi z pasją, zaangażowanych w sprawy klienta, a jednocześnie otwartych i przyjaznych w relacjach. Kancelaria stała się dla spółki wartościowym doradcą, możemy rozwijać się pewnie i skutecznie, mając pewność, że aspekty prawne są w pełni kontrolowane.
Marek Błaszkiewicz
Zakład Produkcyjno-Handlowy „Strusinianka” Sp. z o.o.
Jestem zadowolonym klientem Kancelarii KHM. Zespół kancelarii zbudowany jest z osób z wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie prawa gospodarczego. Kancelaria świadczy wysokiej jakości pomoc prawną dla 10 moich spółek. Prawnicy KHM-u wykazują się nie tylko doskonałą wiedzą merytoryczną, ale również skutecznością choćby w postępowaniach rejestrowych przed Krajowym Rejestrem Sądowym. Prawnicy tej kancelarii posiadają również głęboką wiedzę procesową. Ich profesjonalizm i skrupulatność sprawiają, że można na nich polegać nawet w najbardziej złożonych sytuacjach prawnych.
Bartłomiej Helbin
Maxus Sp. z o.o.
Szczerze polecamy Kancelarię KHM. To przyjemność pracować z profesjonalistami, a jednocześnie wspaniałymi ludźmi pełnymi pasji.
Ryszard Machnik
MAKO-DREW s.c.

Szukasz pomocy prawnej w ramach naszych specjalizacji? Zobacz listę usług.

Znamy realia biznesowe, zapewniamy praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorców.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie procesowe. Na bieżąco reagujemy na zmiany w przepisach prawa. Stawiamy na wiedzę, wysoki poziom naszych usług i dobrą komunikację z Klientami. Zapraszamy do kontaktu.