splash-1
splash-2
splash-3
Kancelaria Radców Prawnych » Grafika i koncepcja strony

Grafika i koncepcja strony

Mogłoby się wydawać, że prawo i sztuka nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Jednak projekt serii ilustracji dla Kancelarii KHM, autorstwa Victorii Frechet, przełamuje ten stereotyp udowadniając, że prawo jest sztuką pamiętania o tradycji, klarownej komunikacji oraz wspólnego patrzenia w przyszłość.

Artystka, w projekcie ilustracji dla kancelarii KHM, połączyła ze sobą tradycję z nowoczesnością uzyskując futurystyczną wizję podróży krakowskiego tramwaju przez prawnicze przystanki.

Seria ilustracji na stronie kancelarii KHM tworzy pewnego rodzaju historię o tramwaju, symbolu krakowskim, przemierzającym baśniową krainę osadzoną w kosmicznym otoczeniu, przywołując na myśl patrzenie w przyszłość.

Pojazd stanowi metaforę tramwaju przemierzającego przez kolejne przystanki prawa gospodarczego oraz bankowego, łącząc je ze sobą dobrą i sprawną komunikacją prawników kancelarii z Ich Klientami.

Victoria Frechet zajmuje się malarstwem, ilustracją i projektowaniem graficznym. Swoje prace wystawiała na wystawach „Żyć i umrzeć w San Andreas” (Gdańsk, 2022), „Wierszem” (Kraków, 2022), „Płacz nad rozlanym. Preludium” (Kraków, 2023), „Płacz nad rozlanym. Uczta przerwana” (Kraków, 2023). Uczestniczy czynnie w życiu kulturalnym Krakowa angażując się w projekty artystyczne i festiwale sztuki. W swoich pracach przelewa swobodę i ekspresję malarską na grafiki cyfrowe, realizując w ten sposób koncept wirtualnej galerii sztuki. behance.net/victoriafrechet