splash-1
splash-2
splash-3
Kancelaria Radców Prawnych » Uwaga, super news: w dzisiejszym wydaniu Dziennika Gazeta Prawna ukazał się artykuł mecenasa Olafa Maciejowskiego z Kancelarii KHM

Uwaga, super news: w dzisiejszym wydaniu Dziennika Gazeta Prawna ukazał się artykuł mecenasa Olafa Maciejowskiego z Kancelarii KHM

Z wielką dumą informujemy ??, że w dzisiejszym wydaniu Dziennika Gazety Prawnej, opublikowano artykuł mecenasa Olafa Maciejowskiego dotyczący zmian w przepisach Prawa upadłościowego, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. upadłości konsumenckiej. Prawo upadłościowe stanowi jeden z głównych obszarów specjalizacji Kancelarii KHM. W związku z tym, że rządowy projekt nowelizacji ustawy Prawo upadłościowe oraz niektórych innych ustaw wpłynął już do parlamentu i oczekuje na drugie czytanie, mec. Maciejowski przygotował analizę, która zawiera omówienie najistotniejszych zmian przewidzianych tą nowelizacją i ich ocenę z perspektywy dłużnika oraz wierzyciela.

Z uwagi na wspomnianą wyżej nowelizację Prawa upadłościowego, która wbrew pozorom nie dotyczy wyłącznie konsumentów ale także jednoosobowych przedsiębiorców, wszystkich Państwa zainteresowanych tą tematyką zachęcamy do zapoznania się z artykułem mecenasa Olafa Maciejowskiego.

Tutaj link do wersji elektronicznej tego artykułu.

Życzymy przyjemnej lektury 🙂

Szukasz pomocy prawnej w ramach naszych specjalizacji? Zobacz listę usług.

Znamy realia biznesowe, zapewniamy praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorców.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie procesowe. Na bieżąco reagujemy na zmiany w przepisach prawa. Stawiamy na wiedzę, wysoki poziom naszych usług i dobrą komunikację z Klientami. Zapraszamy do kontaktu.