splash-1
splash-2
splash-3
Kancelaria Radców Prawnych » Udostępniamy opracowany przez kancelarię szablon pozwalający wybrać instrumenty wsparcia w ramach tzw. tarcz antykryzysowych
dr Edyta Kozak-Hamala
Prawa konsumenta

Udostępniamy opracowany przez kancelarię szablon pozwalający wybrać instrumenty wsparcia w ramach tzw. tarcz antykryzysowych

Szanowni Państwo

 z uwagi na specyfikę prowadzonej przez Kancelarię działalności, która w dużej mierze opiera się na stałej współpracy z przedsiębiorcami i wspomaganiem ich w bieżącej działalności, od początku obowiązywania przepisów w ramach ustaw antykryzysowych (tzw. „Tarczy”) kontynuujemy przekazywanie wiedzy z tego zakresu, w sposób prosty i dostępny dla każdego, nie tylko dla prawnika po wielogodzinnej lekturze tekstu ustawy (dla zobrazowania „opasłości” tej ustawy, wystarczy wskazać, że niektóre przepisy są tak rozbudowane, że brakuje dla nich liter alfabetu i zyskały numerację „zzzzz…”).

Wypracowaliśmy autorski szablon, który w bardzo przejrzysty sposób pozwala przypisać instrumenty przewidziane na gruncie „tarczy 1” i „tarczy 2” do poszczególnych typów przedsiębiorców. Szablon ten stanowi opracowanie graficzne i jest kompilacją treści które dotąd przesyłaliśmy w alertach do naszych klientów.

 Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem takiego darmowego szablonu albo uzyskaniem merytorycznego wsparcia w omawianym zakresie, służymy pomocą. Prosimy w takiej sytuacji o kontakt z dopiskiem „tarcza” na adres mailowy kancelarii: biuro@kancelariakhm.pl.

 Jednocześnie przypominamy, że w stosunku do instrumentów wsparcia, w zależności od miejsca wykonywania działalności lub siedziby przedsiębiorstwa, przewidziano terminy na składanie stosownych wniosków, które już biegną.

 

Pozdrawiamy

Zespół Kancelarii KHM

 

Szukasz pomocy prawnej w ramach naszych specjalizacji? Zobacz listę usług.

Znamy realia biznesowe, zapewniamy praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorców.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie procesowe. Na bieżąco reagujemy na zmiany w przepisach prawa. Stawiamy na wiedzę, wysoki poziom naszych usług i dobrą komunikację z Klientami. Zapraszamy do kontaktu.