splash-1
splash-2
splash-3
Kancelaria Radców Prawnych » Dziś o tym jak działamy „w czasach zarazy”

Dziś o tym jak działamy „w czasach zarazy”

Szanowni Państwo,

Ci z Państwa, którzy dzwonią do nas po raz pierwszy w celu uzyskania porady prawnej czy z zamiarem zlecenia sprawy, pytają jak sobie radzimy z organizacją kancelarii. Klienci, których obsługujemy w ramach stałej współpracy wiedzą, że mimo obecnej sytuacji związanej z koronawirusem prężnie działamy.

Zdalny kontakt z Kancelarią KHM

Prowadzimy z Klientami rozmowy i telekonferencje (np. przesz Signal), zaś korespondencja mailowa pozwala nam w zupełności na obieg pism między kancelarią a klientami. W sprawach, w których potrzebne są oryginały dokumentów, korzystamy z tradycyjnej poczty lub – w wyjątkowych sytuacjach – dostarczenie dokumentacji odbywa się w kancelarii (przy czym w kancelarii zachowujemy odpowiednie środki bezpieczeństwa w tym dezynfekcji).

Pracę zdalną opanowaliśmy bardzo sprawnie, także w zakresie porozumiewania się między sobą – członkami zespołu KHM, mimo tego, że część zespołu, choć zdrowa, to z uwagi na powrót z innego kraju poddana jest kwarantannie. Dotąd widywaliśmy się codziennie, pracując wspólnie, ramię w ramię. Obecnie, organizujemy pracę na odległość, a test na zgrany zespół zdajemy każdego dnia na 100%. Co więcej, odnajdujemy w tych realiach nowe możliwości – pracujemy nad nowymi ciekawymi projektami, które pewnie nie pojawiłyby się, gdyby nie motywacja podyktowana obecną sytuacją.

Szanowni Klienci – życzymy dużo elastyczności w podejściu do swojego biznesu, umiejętności przekucia tego, co wydaje się niekorzystne, w realną korzyść i nowe pomysły biznesowe. Będziemy starali się publikować na bieżąco treści (artykuły) na aktualne tematy przydatne przedsiębiorcom w obecnej sytuacji.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Kancelarii KHM

Szukasz pomocy prawnej w ramach naszych specjalizacji? Zobacz listę usług.

Znamy realia biznesowe, zapewniamy praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorców.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie procesowe. Na bieżąco reagujemy na zmiany w przepisach prawa. Stawiamy na wiedzę, wysoki poziom naszych usług i dobrą komunikację z Klientami. Zapraszamy do kontaktu.