splash-1
splash-2
splash-3
Kancelaria Radców Prawnych » Artykuł autorstwa r. pr. Olafa Maciejowskiego, opublikowany w serwisie Prawo.pl, na temat nieautoryzowanych transakcji płatniczych
Olaf Maciejowski
Prawa konsumenta

Artykuł autorstwa r. pr. Olafa Maciejowskiego, opublikowany w serwisie Prawo.pl, na temat nieautoryzowanych transakcji płatniczych

Szanowni Państwo,

dziś udostępniamy artykuł autorstwa r. pr. Olafa Maciejowskiego, opublikowany w serwisie Prawo.pl, na temat nieautoryzowanych transakcji płatniczych. Chodzi o działania oszustów, którzy przejmując kontrolę nad kontem w systemie bankowości elektronicznej niczego nieświadomej ofiary, dokonują wytransferowania środków zgromadzonych na rachunkach płatniczych lub lokat terminowych, potrafią również zaciągnąć, na dane takiej osoby, kredyt czy pożyczkę w banku. W ostatnim czasie, obserwujemy wzrost tego rodzaju przestępstw i tym samym przyrost liczby spraw tego typu, które trafiają do kancelarii.
R.pr. Olaf Maciejowski opisuje popularne ostatnio metody wykorzystywane przez przestępców oraz wyjaśnia jak wygląda procedura odzyskania utraconych środków od instytucji finansowej.

Link do artykułu: https://www.prawo.pl/prawo/nieautoryzowane-transakcje-platnicze-bank-odpowiada,507909.html

Szukasz pomocy prawnej w ramach naszych specjalizacji? Zobacz listę usług.

Znamy realia biznesowe, zapewniamy praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorców.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie procesowe. Na bieżąco reagujemy na zmiany w przepisach prawa. Stawiamy na wiedzę, wysoki poziom naszych usług i dobrą komunikację z Klientami. Zapraszamy do kontaktu.